XIV Dziennikarskie Potyczki z Modą

W Concordia Design swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali projektanci, którzy w tym roku zdobyli Złote i Srebrne Pętelki. Zwieńczeniem wieczoru z modą był pokaz, podczas którego w rolę modelek i modeli wcielili się poznańscy dziennikarze i dziennikarki.


Wśród wyróżnionych Złotą Pętelką znalazła się Beata Ruszkowska, która przygotowała kolekcję płaszczy i kurtek dla firmy Warmia SA na jesień/zimę 2013/2014. Złotą Pętelką nagrodzono też Renatę Borowiecką - Gutsze za kolekcję "Panny z Borów", Hannę Bieńkowską za kolekcję "Hannah", Magdalenę Arłukiewicz i Aleksandra Gliwińskiego - autorów kolekcji "Temptation" oraz Ewę Pieczykolan autorkę kolekcji sukien "La belle epoque". Zobaczyliśmy też kolekcję "Blue jeans, blue sky" Mirki Dworak i Marty Trzaskowskiej, które wyróżniono Nagrodą Prezydenta Poznania w 32 konkursie dla projektantów. Kolekcji tej zprzyznano jednocześnie "Srebrną Pętelkę".


Zobacz też: Fit Expo na MTP

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój komentarz

Zdarzyło się w Wielkopolsce

 • Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych w Kaliszu

  Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych w Kaliszu

  Autor: A.Kurzyński

  Data publikacji: 29.06.2015 13:32

  Liczba odwiedzin: 5468

  Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych odbył się w niedzielę w Kaliszu. W muzycznej rywalizacji udział wzięło 21 orkiestr z całej Wielkopolski »

 • Polska Biega w Zbąszyniu z TKKF Łabędź

  Polska Biega w Zbąszyniu z TKKF Łabędź

  Autor: R.Rzepa

  Data publikacji: 16.06.2015 13:25

  Liczba odwiedzin: 5550

  Klub Biegacza TKKF Łabędź Zbąszyń, po raz czwarty był organizatorem akcji "Polska Biega w Zbąszyniu", która wpisuje się w ogólnopolski program promocji biegania i zdrowego stylu życia. W piątek 22 maja stadion "Orzeł" w Zbąszyniu zapełnił się rodzinami z małymi dziećmi »

 • Prezes PZPS w Kaliszu

  Prezes PZPS w Kaliszu

  Autor: A. kurzyński

  Data publikacji: 11.06.2015 12:07

  Liczba odwiedzin: 4687

  Prezes PZPS Paweł Papke odwiedził Kalisz wraz z prezesem Wielkopolskiego ZPS Damianem Gapińskim przy okazji organizacji Ligi Europejskiej. »

 • Otwarcie stadionu Orzeł w Zbąszyniu

  Otwarcie stadionu Orzeł w Zbąszyniu

  Autor: R.Rzepa

  Data publikacji: 11.06.2015 11:35

  Liczba odwiedzin: 4890

  We wtorek 2 czerwca w Zbąszyniu odbyło się uroczyste otwarcie stadionu Orzeł połączone z przeprowadzeniem zawodów sportowych w ramach Memoriału lekkoatletycznego im. Mariana Frasza. »

Top 5

Serwisy partnerskie

Komentowane

© 2012 Polskapresse Sp. z o.o. Prasa Poznańska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.