Pożar w Tonsilu. Kłęby dymu nad Wrześnią

Autor: Joanna Żabierek

Data publikacji: 25.05.2013 21:37

Liczba odwiedzin: 2321

Tagi: pożar tonsil, pożar września, pożar we wrześni, akcja stażacka, straż pożarna powiat wrzesiński, pożar komory bezechowej tonsil, wielkopolska, z sieci

Pożar wybuchł wczesnym popołudniem. Pali się przede wszystkim pianka poliuretanowa, którą wypełniona jest komora odsłuchowa. Stąd wielkie ilości trującego dymu, kierowanego przez wiatr w stronę miasta. Ze względów bezpieczeństwa strażacy radzą mieszkańcom zamknąć okna.


Komora bezechowa nie ma stropu, co dodatkowo utrudnia akcję ratowniczą. Do gaszenia pożaru skierowano kilkanaście jednostek strażackich z całego powiatu wrzesińskiego oraz z Gniezna i Poznania.


Zobacz też: Bobulczyn. Kierowca uderzyl w drzewo

Komentarze (6)

 • magnetofon 4 (gość)

  magnetofon 4 (gość)

  30.06.15, 14:51

  ohydne bardzo szkoda

  Zgłoś

 • Sympatyk TONSIL (gość)

  Sympatyk TONSIL (gość)

  11.08.13, 14:56

  :(

  Zgłoś

 • raveric (gość)

  raveric (gość)

  17.06.13, 21:00

  A coś tak czuję, że to bedzie podpalenie.... Nim to wyjaśnią minie kilka miesięcy!!! I gó....no z tego!!! Ubezpieczone przecież!!!!

  Zgłoś

 • raveric (gość)

  raveric (gość)

  17.06.13, 20:53

  Już nic z polskiej elektroniki nie zostanie niedługo!!! Ja mam Altony z 87 roku.... i można nimi ściany burzyć!!! Zresztą szkoda moich słów... Byle by zamieniki były ;)

  Zgłoś

 • Jestem z Głogowa (gość)

  Jestem z Głogowa (gość)

  02.06.13, 16:59

  Jak niema Tonsil-u? Tonsil dalej produkuje, ale w małych ilościach. Niestety słyszałem że w Tonsil-u pracuje tylko 11 osób (które niestety są w złych sytuacjach finansowych) Według mnie tonsil bardzo dobrej jakości produkował kolumny. Sam w domu posiadam kolumny tonsila. Smutne jest to że wszystkie zakłady elektroniczne w Polsce są niszczone . Najlepiej powiedzieć ""polska elektronika jest zacofana."" I co wyburzą wszystkie pozostałości tonsila i powstanie osiedle z galerią (tak wyczytałem w internecie) To samo było z zakładami radiowymi w Dzierżonowie DIORA. DIORA z bankrutował, pozostałości po zakładzie zostały wyburzone i powstał hiper market. (Przecież DIORA produkowała solidny sprzęt najmniej awaryjny) To jest właśnie polska. Lepiej sprzęt sprowadzać z Chin/zachodu niż w Polsce produkowań. A później brakuje stanowisk pracy dla młodego pokolenia, a stopa bezrobocia rośnie. Aż się bojem myśleć co dalej będzie. Mam 18 lat

  Zgłoś

 • qwerty (gość)

  qwerty (gość)

  28.05.13, 19:59

  BYŁ TONSIL.NIE MA TONSILU.POlska.....

  Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Zdarzyło się w Wielkopolsce

 • Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych w Kaliszu

  Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych w Kaliszu

  Autor: A.Kurzyński

  Data publikacji: 29.06.2015 13:32

  Liczba odwiedzin: 5574

  Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych odbył się w niedzielę w Kaliszu. W muzycznej rywalizacji udział wzięło 21 orkiestr z całej Wielkopolski »

 • Polska Biega w Zbąszyniu z TKKF Łabędź

  Polska Biega w Zbąszyniu z TKKF Łabędź

  Autor: R.Rzepa

  Data publikacji: 16.06.2015 13:25

  Liczba odwiedzin: 5883

  Klub Biegacza TKKF Łabędź Zbąszyń, po raz czwarty był organizatorem akcji "Polska Biega w Zbąszyniu", która wpisuje się w ogólnopolski program promocji biegania i zdrowego stylu życia. W piątek 22 maja stadion "Orzeł" w Zbąszyniu zapełnił się rodzinami z małymi dziećmi »

 • Prezes PZPS w Kaliszu

  Prezes PZPS w Kaliszu

  Autor: A. kurzyński

  Data publikacji: 11.06.2015 12:07

  Liczba odwiedzin: 4765

  Prezes PZPS Paweł Papke odwiedził Kalisz wraz z prezesem Wielkopolskiego ZPS Damianem Gapińskim przy okazji organizacji Ligi Europejskiej. »

 • Otwarcie stadionu Orzeł w Zbąszyniu

  Otwarcie stadionu Orzeł w Zbąszyniu

  Autor: R.Rzepa

  Data publikacji: 11.06.2015 11:35

  Liczba odwiedzin: 4981

  We wtorek 2 czerwca w Zbąszyniu odbyło się uroczyste otwarcie stadionu Orzeł połączone z przeprowadzeniem zawodów sportowych w ramach Memoriału lekkoatletycznego im. Mariana Frasza. »

Top 5

Serwisy partnerskie

Komentowane

© 2012 Polskapresse Sp. z o.o. Prasa Poznańska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.